Poznajmy się bliżej

Zaufanie w parze z zaangażowaniem

W kontakcie z Pacjentami stawiamy na profesjonalizm, wyrozumiałość i empatię. Zależy nam na wzajemnym zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa. W Amedice stomatolog to osoba, która potrafi słuchać, radzić i wytłumaczyć wszystkie zawiłości leczenia stomatologicznego.

Wierzymy, że proces leczniczy powinien przebiegać w pełnym komforcie i w atmosferze wzajemnego zrozumienia. Udaje nam się to, ponieważ specjaliści w naszej klinice mają niezbędne doświadczenie, ale również dlatego, że są przede wszystkim serdecznymi, zaangażowanymi ludźmi.

Dlaczego nasz gabinet stomatologiczny

Leczymy

Stomatologia to nasza największa pasja, a w leczenie angażujemy się w 100%. Wykorzystujemy najnowszą wiedzę medyczną, łącząc ją z wieloletnim doświadczeniem. Wyróżnia nas kompleksowość, czyli holistyczne podejście do problemów stomatologicznych Pacjenta. Dzięki różnorodnym specjalizacjom naszych lekarzy jesteśmy w stanie dobrze zaopiekować się właściwie każdym Pacjentem.

Efekty na lata

Leczymy możliwie sprawnie, czasami nawet podczas jednej wizyty. Dążymy jednak przede wszystkim do długotrwałych efektów naszej pracy. Dlatego wielką wagę przykładamy do starannej diagnozy i leczenia zgodnego z najwyższymi standardami.

Stosujemy wyłącznie materiały doskonałej jakości oraz technologie potwierdzone badaniami klinicznymi i naukowymi. Część naszego Zespołu to w końcu również naukowcy. Naszym celem jest takie prowadzenie Pacjentów, żeby powracali w zdrowiu wyłącznie na kontrolne wizyty profilaktyczne.

Troska o komfort pacjentów

Amedicę wyróżnia nie tylko standard leczenia, ale również rodzinna atmosfera, którą często doceniają nasi Pacjenci. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu osób dentysta to synonim stresu, dlatego dbamy o to, by w naszej klinice wizyta była nie tylko komfortowa, ale również  przyjemna.

Mamy duże doświadczenie w przełamywaniu barier i zdobywaniu zaufania Pacjentów, którzy już na pierwszej wizycie zgłaszają się z problemem dentofobii. Poznaj nasz Zespół i zobacz co moglibyśmy zrobić dla Ciebie.