Profilaktyka

Prawidłowa higiena jamy ustnej, odpowiednia dieta, profesjonalne zabiegi higienizacyjne, fluoryzacja pozwalają utrzymać zęby i dziąsła w zdrowiu. Pracujące w naszym zespole dyplomowane higienistki w oparciu o przeprowadzone badanie pacjenta przygotowują indywidualny plan higieny jamy ustnej, udzielają porad dietetycznych oraz przeprowadzają profesjonalne zabiegi profilaktyczne.

Konsultacja

50–100 zł

Fluoryzacja

80 zł

Lakowanie pojedynczego zęba

80 zł

Skaling

150 zł

Kompleksowa wizyta higienizacyjna
skaling, piaskowanie, fluoryzacja

250 zł

Stomatologia zachowawcza

Leczenie zachowawcze to najpowszechniejsze zabiegi stomatologiczne obejmujące leczenie powstałych już ubytków próchnicowych. Łączymy naszą wiedzę, doświadczenie i nowe technologie tak, aby przeprowadzone leczenie było bezbolesne oraz skuteczne. Indywidualnie dobieramy materiały i rozwiązania, aby odtworzyć utraconą funkcję i estetykę leczonych zębów.

Wypełnienie kompozytowe

od 200 zł

Wypełnienie glasjonomerowe

200 zł

Endodoncja

Leczenie kanałowe

Leczenie kanałowe inaczej nazywane leczeniem endodontycznym jest ostatnią szansą na pozostawienie zęba pozbawionego żywej miazgi w jamie ustnej. Polega ono na usunięciu chorej i zainfekowanej miazgi, dokładnym oczyszczeniu i opracowaniu kanału oraz na  wypełnieniu światła kanału specjalnymi preparatami. W procedurach z tego zakresu olbrzymią rolę odgrywa zastosowanie odpowiednich narzędzi i precyzja, którą udaje nam się uzyskać m.in. dzięki pracy w powiększeniu.

Leczenie kanałowe

od 350 zł

Powtórne leczenie kanałowe

od 400 zł

Opatrunek biologiczny Biodentine

150 zł

Protetyka

Protetyka to dział stomatologii zajmujący się leczeniem braków w uzębieniu i bezzębia. W przypadku braku pojedynczego zęba lub kilku zębów stosujemy odbudowy protetyczne zwane koronami i mostami lub skłaniamy się w kierunku leczenia implantoprotetycznego, które nie wymaga szlifowania zębów sąsiednich. Te niewielkie prace protetyczne skutecznie zastępują utracone zęby, przywracając estetykę uśmiechu i komfort życia Pacjenta.

Korona porcelanowa na metalu

850 zł

Korona pełnoceramiczna

1 200 zł

Korona porcelanowa na implancie

2 000 zł

Most pełnoceramiczny

od 1 200 zł

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna jest to dziedzina, która zajmuje się przywracaniem pięknego i białego uśmiechu Pacjentom. Mając na względzie te potrzeby naszych Pacjentów w naszym gabinecie oferujemy różnorodne zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej.

Nakładkowe wybielanie zębów

700 zł

Licówka kompozytowa

od 350 zł

Licówka porcelanowa

od 1 200 zł

Protezy

Protetyka to dziedzina stomatologii, która zajmuje się odbudową utraconych zębów. W przypadku rozległych braków w uzębieniu lub bezzębia odpowiednim rozwiązaniem są protezy, które zastępują naturalne zęby, przywracając funkcje jamy ustnej i estetyczny wygląd całej twarzy. Obecnie stomatologia oferuje wiele różnych metod leczenia, które pozwalają uzyskać doskonałe efekty, porównywalne z posiadaniem własnych zębów.

Proteza akrylowa

700 zł

Proteza szkieletowa

1 550 zł

Chirurgia

W ramach chirurgii stomatologicznej wykonywane są zabieg takie jak ekstrakcje zębów, usunięcie zębów mądrości, podniesienie dna zatoki szczękowej czy sterowana regeneracja tkanki kostnej. Wszystkie zabiegi chirurgiczne są całkowicie bezbolesne. Nowoczesne i bezboleśnie podane znieczulenie jest bezpieczne i sprawia, że całe leczenie jest nie tylko bezbolesne, ale również przebiega w komforcie psychicznym.

Ekstrakcja (usunięcie) zęba

od 200 zł

Chirurgiczne usunięcie zęba mądrości w znieczuleniu

350 zł

Chirurgiczne usunięcie zęba zatrzymanego w znieczuleniu

450 zł

Implant zęba

2 600 zł

Podcięcie wędzidełka

200 zł

Stomatologia dziecięca

Pierwsza wizyta dziecka w gabinecie stomatologicznym to tak zwana wizyta adaptacyjna i jest prowadzona w formie zabawy. Mały pacjent w swobodnej atmosferze może zapoznać się z lekarzem stomatologiem i gabinetem. Jest to przygotowanie dziecka do współpracy z lekarzem podczas kolejnych zabiegów profilaktycznych i leczniczych, co jest szczególnie istotne w budowaniu zaufania i trwałej relacji między dzieckiem a lekarzem. Dzięki takiemu podejściu od lat opiekujemy się pokoleniami dorastających dzieci i młodzieży wolnych od zbędnego lęku przed leczeniem stomatologicznym.

Wizyta kontrolna dziecka z fluoryzacją

80 zł

Wypełnienie zęba mlecznego

130 zł

Ekstrakcja (usunięcie) zęba mlecznego w znieczuleniu

100 zł